600L220JT200T4K
DigiKey raktári szám
478-600L220JT200T4KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-600L220JT200T4KCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-600L220JT200T4KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
600L220JT200T4K
Leírás
CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 0402
Részletes leírás
22 pF ±5% 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
600L220JT200T4K modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,040" H. x 0,020" Sz. (1,02mm x 0,51mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)