600L1R2AT200T4K
DigiKey raktári szám
478-600L1R2AT200T4KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-600L1R2AT200T4KCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-600L1R2AT200T4KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
600L1R2AT200T4K
Leírás
CAP CER 1.2PF 200V C0G/NP0 0402
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.2 pF ±0,05pF 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
600L1R2AT200T4K modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Nagy Q, alacsony veszteségű, ultraalacsony ESR
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±0,05pF
Méretek
0,040" H. x 0,020" Sz. (1,02mm x 0,51mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)