12103C106K4Z2A
DigiKey raktári szám
478-KAF32LR71E106KUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KAF32LR71E106KUCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KAF32LR71E106KUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
12103C106K4Z2A
Leírás
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
12103C106K4Z2A modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,110" (2,79mm)