12065C475KAT4A
DigiKey raktári szám
478-KGM31AR71H475KLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KGM31AR71H475KLCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KGM31AR71H475KLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
12065C475KAT4A
Leírás
CAP CER 4.7UF 50V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
12065C475KAT4A modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,075" (1,90mm)