12061C103J4T2A megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KYOCERA AVX
Raktáron: 13 667
Adatlap
10000 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
12061C103J4T2A
DigiKey raktári szám
478-KAM31BR72A103JTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
12061C103J4T2A
Leírás
CAP CER 10000PF 100V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
12061C103J4T2A modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,037" (0,94mm)