100C100JT2500XT
DigiKey raktári szám
478-100C100JT2500XTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-100C100JT2500XTCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-100C100JT2500XTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
100C100JT2500XT
Leírás
100 SERIES, PORCELAIN DIELECTRIC
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pF ±5% 2500V (2,5kV) Kerámia kondenzátor P90 2325 (5864 metrikus)
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Nagy Q, alacsony veszteségű, alacsony ESL
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
2325 (5864 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,230" H. x 0,250" Sz. (5,84mm x 6,35mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,145" (3,68mm)