100C100JT2500XT | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 100C100JT2500XT |
Leírás | 100 SERIES, PORCELAIN DIELECTRIC |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 pF ±5% 2500V (2,5kV) Kerámia kondenzátor P90 2325 (5864 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Sorozat | Tulajdonságok Nagy Q, alacsony veszteségű, alacsony ESL |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Kapacitás | Tokozás 2325 (5864 metrikus) |
Tűrés ±5% | Méretek 0,230" H. x 0,250" Sz. (5,84mm x 6,35mm) |
Névleges feszültség | Vastagság (max.) 0,145" (3,68mm) |