0805YC105KAT4A
DigiKey raktári szám
478-KGM21AR71C105KLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KGM21AR71C105KLCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KGM21AR71C105KLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0805YC105KAT4A
Leírás
CAP CER 1UF 16V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
0805YC105KAT4A modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,01mm x 1,25mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)