08055C105K4Z2A
DigiKey raktári szám
478-KAF21KR71H105KUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KAF21KR71H105KUCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KAF21KR71H105KUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
08055C105K4Z2A
Leírás
CAP CER 1UF 50V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
08055C105K4Z2A modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,055" (1,40mm)