0603ZD475MAT2A
DigiKey raktári szám
478-KGM15BR51A475MTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KGM15BR51A475MTCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KGM15BR51A475MTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603ZD475MAT2A
Leírás
CAP CER 4.7UF 10V X5R 0603
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF ±20% 10V Kerámia kondenzátor X5R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0603ZD475MAT2A modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)