06031C102K4T2A
DigiKey raktári szám
478-KAM15AR72A102KTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KAM15AR72A102KTCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KAM15AR72A102KTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
06031C102K4T2A
Leírás
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
06031C102K4T2A modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. (1,60mm x 0,81mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)