04025C152K4T4A megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KYOCERA AVX
Raktáron: 608
Adatlap
Direct
YAGEO
Raktáron: 13 723
Adatlap
Direct
TDK
Raktáron: 44 713
TDK
1500 pF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
04025C152K4T4A
DigiKey raktári szám
478-KAM05AR71H152KNTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
04025C152K4T4A
Leírás
CAP CER 1500PF 50V X7R 0402
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
04025C152K4T4A modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,040" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,56mm)