2092-K66X-E15S-N-VESA-ND
2092-K66X-E15S-N-VESA-ND
K66X-E15S-N-VESA
DigiKey raktári szám
2092-K66X-E15S-N-VESA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K66X-E15S-N-VESA
Leírás
CONN D-SUB HD RCPT 15P R/A SLDR
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub, High Density Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
K66X-E15S-N-VESA modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
1,5A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,350" (8,89mm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Pozíciók száma
Névleges feszültség
29VAC
Sorok száma
3
Szín
kék
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
1 (DE, E) Nagy sűrűségű
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 75°C