RN73R1JTTD4421D50 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KOA Speer Electronics, Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
KOA Speer Electronics, Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
4.42 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RN73R1JTTD4421D50
DigiKey raktári szám
2019-RN73R1JTTD4421D50TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2019-RN73R1JTTD4421D50CT-ND - Vágott szalag (CT)
2019-RN73R1JTTD4421D50DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RN73R1JTTD4421D50
Leírás
RES 4.42K OHM 0.5% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RN73R1JTTD4421D50 modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)