RN73H2ETTD4421D10 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KOA Speer Electronics, Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
KOA Speer Electronics, Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
4.42 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1210 (3225 metrikus) autóipar AEC-Q200, nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RN73H2ETTD4421D10
DigiKey raktári szám
2019-RN73H2ETTD4421D10TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2019-RN73H2ETTD4421D10CT-ND - Vágott szalag (CT)
2019-RN73H2ETTD4421D10DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RN73H2ETTD4421D10
Leírás
RES 4.42K OHM 0.5% 1/4W 1210
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RN73H2ETTD4421D10 modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±10ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)