RK73H1HTTC30R0F | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RK73H1HTTC30R0F |
Leírás | RES 30 OHM 1% 1/20W 0201 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 30 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W SMD ellenállás 0201 (0603 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | RK73H1HTTC30R0F modellek |
Kategória | Tulajdonságok autóipar AEC-Q200 |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±200ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0201 (0603 metrikus) |
Alkatrész státusza Új tervekhez nem ajánlott | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,010" (0,26mm) |