RK73H1HTTC30R0F
DigiKey raktári szám
2019-RK73H1HTTC30R0FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2019-RK73H1HTTC30R0FCT-ND - Vágott szalag (CT)
2019-RK73H1HTTC30R0FDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RK73H1HTTC30R0F
Leírás
RES 30 OHM 1% 1/20W 0201
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W SMD ellenállás 0201 (0603 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RK73H1HTTC30R0F modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,010" (0,26mm)