CL1008-2474JQL1T-1
DigiKey raktári szám
1674-CL1008-2474JQL1T-1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1674-CL1008-2474JQL1T-1CT-ND - Vágott szalag (CT)
1674-CL1008-2474JQL1T-1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CL1008-2474JQL1T-1
Leírás
FIXED IND 470NH 240MA SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 nH kerámia Induktor 240 mA 1008 (2520 metrikus)
Q / frekvencia
45 / 100MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,115" H. x 0,110" Sz. (2,92mm x 2,79mm)