CL1008-2106JQL1T-1 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CL1008-2106JQL1T-1 |
Leírás | FIXED IND 10000NH 70MA SMD |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10000 nH kerámia Induktor 70 mA 1008 (2520 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Névleges áram (Amper) |
Gyrt. | Q / frekvencia 20 / 7,9MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Megszűnt a DigiKey-nél | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus kerámia | Tokozás 1008 (2520 metrikus) |
Mag anyaga | Gyártói tokozás 1008 |
Induktivitás | Méretek 0,115" H. x 0,110" Sz. (2,92mm x 2,79mm) |