CL1008-2106JQL1T-1
DigiKey raktári szám
1674-CL1008-2106JQL1T-1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1674-CL1008-2106JQL1T-1CT-ND - Vágott szalag (CT)
1674-CL1008-2106JQL1T-1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CL1008-2106JQL1T-1
Leírás
FIXED IND 10000NH 70MA SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 nH kerámia Induktor 70 mA 1008 (2520 metrikus)
Kategória
Névleges áram (Amper)
Gyrt.
Q / frekvencia
20 / 7,9MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
kerámia
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Mag anyaga
Gyártói tokozás
1008
Induktivitás
Méretek
0,115" H. x 0,110" Sz. (2,92mm x 2,79mm)