222522K00102JQTAF9LM
DigiKey raktári szám
1608-1598-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1608-1598-1-ND - Vágott szalag (CT)
1608-1598-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
222522K00102JQTAF9LM
Leírás
CAP CER 1000PF 2KV C0G/NP0 2225
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±5% 2000V (2kV) Kerámia kondenzátor C0G, NP0 2225 (5763 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
222522K00102JQTAF9LM modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Nagy Q, alacsony veszteségű, nem mágneses
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
2225 (5763 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,224" H. x 0,248" Sz. (5,70mm x 6,30mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,165" (4,20mm)