1210Y2500224JDT
DigiKey raktári szám
1210Y2500224JDT-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1210Y2500224JDT
Leírás
CAP CER 0.22UF 250V X7R 1210
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.22 µF ±5% 250V Kerámia kondenzátor X7R 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1210Y2500224JDT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination, magas hőmérséklet
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,079" (2,00mm)