1206Y1000332KAT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Knowles Syfer
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Knowles Syfer
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Similar
TDK
3300 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
1206Y1000332KAT
DigiKey raktári szám
1206Y1000332KAT-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1206Y1000332KAT
Leírás
CAP CER 3300PF 100V C0G/NP0 1206
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
1206Y1000332KAT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,063" (1,60mm)