1206Y0630332JXT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Knowles Syfer
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Knowles Syfer
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
3300 pF ±5% 63V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
1206Y0630332JXT
DigiKey raktári szám
1206Y0630332JXT-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1206Y0630332JXT
Leírás
CAP CER 3300PF 63V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
1206Y0630332JXT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Sorozat
Felhasználás
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,063" (1,60mm)