Ehhez nincs kép: 0805Y2500681KST
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0805Y2500681KST
DigiKey raktári szám
1608-0805Y2500681KSTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0805Y2500681KST
Leírás
MLC
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 pF ±10% 250V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,051" (1,30mm)