0805J2500681JDT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Knowles Syfer
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Knowles Syfer
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
680 pF ±5% 250V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0805J2500681JDT
DigiKey raktári szám
0805J2500681JDT-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0805J2500681JDT
Leírás
CAP CER 680PF 250V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0805J2500681JDT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,051" (1,30mm)