0603Y2000560KAT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Knowles Syfer
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Knowles Syfer
Raktáron: 0
Adatlap
56 pF ±10% 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0603Y2000560KAT
DigiKey raktári szám
0603Y2000560KAT-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603Y2000560KAT
Leírás
CAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0603Y2000560KAT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,031" (0,80mm)