0603J5000560JCT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
56 pF ±5% 500V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0603J5000560JCT
DigiKey raktári szám
0603J5000560JCT-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603J5000560JCT
Leírás
CAP CER 56PF 500V C0G/NP0 0603
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0603J5000560JCT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,031" (0,80mm)