0603J1004P70BCT
DigiKey raktári szám
1608-0603J1004P70BCTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1608-0603J1004P70BCT-ND - Vágott szalag (CT)
1608-0603J1004P70BCTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603J1004P70BCT
Leírás
CAP CER 4.7PF 100V C0G/NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 pF ±0,1pF 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0603J1004P70BCT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±0,1pF
Vastagság (max.)
0,031" (0,80mm)