0603J1000560KAT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Direct
KYOCERA AVX
YAGEO
KEMET
TDK
TDK
Raktáron: 482
KYOCERA AVX
56 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0603J1000560KAT
DigiKey raktári szám
0603J1000560KAT-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603J1000560KAT
Leírás
CAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0603J1000560KAT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,031" (0,80mm)