MD0402N271J160NHT-EM
DigiKey raktári szám
1763-MD0402N271J160NHT-EMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1763-MD0402N271J160NHT-EMCT-ND - Vágott szalag (CT)
1763-MD0402N271J160NHT-EMDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MD0402N271J160NHT-EM
Leírás
CAP CER 270PF 16V C0G/NP0 0402
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
270 pF ±5% 16V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
Kategória
Névleges feszültség
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±5%