1206B472K501NT
DigiKey raktári szám
1763-1109-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1763-1109-1-ND - Vágott szalag (CT)
1763-1109-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1206B472K501NT
Leírás
CAP CER 4700PF 500V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4700 pF ±10% 500V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1206B472K501NT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,064" (1,63mm)