0805B102K501NT
DigiKey raktári szám
1763-1103-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1763-1103-1-ND - Vágott szalag (CT)
1763-1103-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0805B102K501NT
Leírás
CAP CER 1000PF 500V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±10% 500V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0805B102K501NT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,080" H. x 0,050" Sz. (2,03mm x 1,27mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,054" (1,37mm)