MAV16CARERGBJR0V
DigiKey raktári szám
3746-MAV16CARERGBJR0V-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAV16CARERGBJR0V
Leírás
SWITCH PUSHBUTTON ALUM
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Kategória
Működtető elem típusa
Kerek, Gomb
Gyrt.
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Sorozat
Működtető elem/sapka színe
ezüst
Csomagolás
Doboz
Megvilágítás típusa, színe
LED, kék/zöld/piros
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítási feszültség (üzemi)
36VDC
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Elülső
Végződtetés módja
Forrasztószem
Típus
standard, megvilágított
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Áramkör
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 16,00mm átmérő
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Névleges áram (Amper)
2A (DC)
Mechanikai élettartam
1,000,000 ciklus
Névleges DC feszültség
36 V