SC36-11SURKWA
DigiKey raktári szám
SC36-11SURKWA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SC36-11SURKWA
Leírás
DISPLAY 7SEG 0.36" SGL RED 10DIP
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kijelzők - LED alfanumerikus piros 7 szegmens 1 Karakter Közös katódos 1,95V 20mA 0,551" M. x 0,295" Sz. x 0,335" Mé. (14,00mm x 7,50mm x 8,50mm) 10-DIP (0,200", 5,08mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SC36-11SURKWA modellek
Kategória
Szín
piros
Gyártó
Kingbright
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,95V
Csomagolás
Csőtár
Üzemi áram
20mA
Alkatrész státusza
Aktív
Fényerősség
28mcd
Karakterek száma
1
Csúcs hullámhossz
645nm
Méretek
0,551" M. x 0,295" Sz. x 0,335" Mé. (14,00mm x 7,50mm x 8,50mm)
Teljesítményveszteség (max.)
75mW
Karakterméret
0,36" (9,14mm)
Tokozás
10-DIP (0,200", 5,08mm)