SA36-11CGKWA
DigiKey raktári szám
SA36-11CGKWA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SA36-11CGKWA
Leírás
DISPLAY 7SEG 0.36" SGL GRN 10DIP
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kijelzők - LED alfanumerikus zöld 7 szegmens 1 Karakter Közös anódos 2,1V 20mA 0,551" M. x 0,295" Sz. x 0,335" Mé. (14,00mm x 7,50mm x 8,50mm) 10-DIP (0,200", 5,08mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SA36-11CGKWA modellek
Kategória
Szín
zöld
Gyártó
Kingbright
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,1V
Csomagolás
Csőtár
Üzemi áram
20mA
Alkatrész státusza
Aktív
Fényerősség
11mcd
Karakterek száma
1
Csúcs hullámhossz
574nm
Méretek
0,551" M. x 0,295" Sz. x 0,335" Mé. (14,00mm x 7,50mm x 8,50mm)
Teljesítményveszteség (max.)
75mW
Karakterméret
0,36" (9,14mm)
Tokozás
10-DIP (0,200", 5,08mm)