APT1608SURC
DigiKey raktári szám
754-APT1608SURCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-APT1608SURCCT-ND - Vágott szalag (CT)
754-APT1608SURCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APT1608SURC
Leírás
1.6X0.8MM,RED SMD LED
Részletes leírás
piros 628nm LED jelzőlámpa - diszkrét 1,9V 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,9V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Konfiguráció
Független
Csúcs hullámhossz
640nm
Méretek
1,60mm H. x 0,85mm Sz.
Max. magasság
0,85mm
Lencse mérete
1,20mm x 0,80mm