APT1608LSECK/J4-PRV
DigiKey raktári szám
754-1931-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1931-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1931-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APT1608LSECK/J4-PRV
Leírás
LED ORANGE CLEAR 2SMD
Részletes leírás
narancssárga 605nm LED jelzőlámpa - diszkrét 1,8V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
APT1608LSECK/J4-PRV modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,8V
Gyrt.
Üzemi áram
2mA
Sorozat
Csúcs hullámhossz
611nm
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
0,75mm
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Alap típusszám
Lencse mérete
1,10mm x 0,80mm