APHF1608LSEEQBDZGKC
DigiKey raktári szám
754-2143-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-2143-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-2143-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APHF1608LSEEQBDZGKC
Leírás
LED RGB CLEAR 4SMD
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros, zöld, Kék (RGB) 621nm piros, 525nm zöld, 465nm kék LED jelzőlámpa - diszkrét 1,8V piros, 2,65V zöld, 2,65V kék 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
APHF1608LSEEQBDZGKC modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,8V piros, 2,65V zöld, 2,65V kék
Gyrt.
Üzemi áram
2mA piros, 2mA zöld, 2mA kék
Sorozat
Fényszög
140°
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Jellemző hullámhossz
Szín
Csúcs hullámhossz
630nm piros, 515nm zöld, 460nm kék
Konfiguráció
Közös anódos
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Lencse színe
Színtelen
Gyártói tokozás
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
0,60mm
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Alap típusszám
Lencse mérete
1,60mm x 0,80mm