APGA1602QBC/KA-5MAV
DigiKey raktári szám
754-1821-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1821-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1821-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APGA1602QBC/KA-5MAV
Leírás
LED BLUE CLEAR SMD R/A
Részletes leírás
kék 463nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,8V 2-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
APGA1602QBC/KA-5MAV modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,8V
Gyrt.
Üzemi áram
5mA
Fényszög
130°, 150°
Csúcs hullámhossz
460nm
Tokozás
2-SMD, kivezetés nélküli
Méretek
1,60mm H. x 0,90mm Sz.
Max. magasság
0,30mm
Lencse mérete
1,60mm x 0,90mm