APG1005CGC-T
DigiKey raktári szám
754-1811-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1811-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1811-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APG1005CGC-T
Leírás
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 571nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
APG1005CGC-T modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
120°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
standard
Csúcs hullámhossz
572nm
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
1,00mm H. x 0,50mm Sz.
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Max. magasság
0,25mm
Lencse mérete
0,60mm x 0,50mm