APA1606CGCK
DigiKey raktári szám
754-1051-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1051-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1051-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APA1606CGCK
Leírás
LED GREEN CLEAR CHIP SMD R/A
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 570nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,1V 2-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
APA1606CGCK modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,1V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
110°
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
standard
Csúcs hullámhossz
574nm
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
2-SMD, kivezetés nélküli
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
1,60mm H. x 1,20mm Sz.
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Max. magasság
0,60mm
Lencse mérete
1,20mm x 0,60mm