T543X476K035ATE060
DigiKey raktári szám
399-T543X476K035ATE060TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-T543X476K035ATE060CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-T543X476K035ATE060DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T543X476K035ATE060
Leírás
CAP TANT POLY 47UF 35V 2917
Részletes leírás
47 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 35 V 2917 (7343 metrikus) 60mohm / 100kHz
EDA / CAD modellek
T543X476K035ATE060 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
47 µF
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Tűrés
±10%
Névleges feszültség
35 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60mohm / 100kHz