T543X336M050AHE0407505
DigiKey raktári szám
399-8854-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-8854-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-8854-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T543X336M050AHE0407505
Leírás
CAP TANT POLY 33UF 50V 2917
Részletes leírás
33 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 50 V 2917 (7343 metrikus) 40mohm / 100kHz
EDA / CAD modellek
T543X336M050AHE0407505 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
33 µF
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
50 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40mohm / 100kHz