T543X336K050ATE040 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 59
Adatlap
33 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 50 V 2917 (7343 metrikus) 40mohm / 100kHz
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
T543X336K050ATE040
DigiKey raktári szám
399-T543X336K050ATE040TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
T543X336K050ATE040
Leírás
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
T543X336K050ATE040 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
33 µF
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Tűrés
±10%
Névleges feszültség
50 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40mohm / 100kHz