T543D337K006AHW040
DigiKey raktári szám
399-T543D337K006AHW040TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-T543D337K006AHW040CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-T543D337K006AHW040DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T543D337K006AHW040
Leírás
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 6.3 V 2917 (7343 metrikus) 40mohm / 100kHz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T543D337K006AHW040 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
KEMET
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
330 µF
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
D
Névleges feszültség
6.3 V
Minősítések
COTS
Típus
öntött
Tulajdonságok
Nagy megbízhatóság
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40mohm / 100kHz