T541X477K010AT8710 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
470 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 10 V 2917 (7343 metrikus) 20mohm / 100kHz
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
T541X477K010AT8710
DigiKey raktári szám
T541X477K010AT8710-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
T541X477K010AT8710
Leírás
CAP TANT POLY 470UF 10V 2917
Részletes leírás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
470 µF
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Tűrés
±10%
Névleges feszültség
10 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
20mohm / 100kHz