T540D337M004AH8605 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
330 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 4 V 2917 (7343 metrikus) 40mohm / 100kHz
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
T540D337M004AH8605
DigiKey raktári szám
T540D337M004AH8605-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
T540D337M004AH8605
Leírás
CAP TANT POLY 330UF 4V 2917
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
T540D337M004AH8605 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
330 µF
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
4 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40mohm / 100kHz