T540B226K010AH8510 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
22 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 10 V 1411 (3528 metrikus) 80mohm / 100kHz
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
T540B226K010AH8510
DigiKey raktári szám
T540B226K010AH8510-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
T540B226K010AH8510
Leírás
CAP TANT POLY 22UF 10V 1411
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
T540B226K010AH8510 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitás
22 µF
Max. magasság (beültetve)
0,083" (2,10mm)
Tűrés
±10%
Névleges feszültség
10 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80mohm / 100kHz