T540B107K004AH85107610 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
100 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 4 V 1411 (3528 metrikus) 80mohm / 100kHz
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
T540B107K004AH85107610
DigiKey raktári szám
T540B107K004AH85107610-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T540B107K004AH85107610
Leírás
CAP TANT POLY 100UF 4V 1411
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
T540B107K004AH85107610 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
1411 (3528 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitás
100 µF
Max. magasság (beültetve)
0,083" (2,10mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
B
Névleges feszültség
4 V
Minősítések
COTS
Típus
öntött
Tulajdonságok
Nagy megbízhatóság
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80mohm / 100kHz